ERGOBOX
(068) 952-69-37(099) 424-09-79 ergobox@i.ua
0
C
  • +380 99 424 09 79(Viber)
  • +380 68 952 69 37
  • ergobox@i.ua
  • Instagram: @ergobox
  • Facebook: @ergobox
Навігація по сайту ↓
Інші серії

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія ERGOBOX — спеціалізована компанія по виробництву та продажу меблевих аксесуарів для внутрішньої організації простору всередині висувних ящиків.

Ми займаємося виключно організаторами для меблів. Наші організатори корисні скрізь, де є багато речей та необхідно навести порядок в меблях: на кухні, в шафі та гардеробі, в дитячій та ванній кімнаті і навіть в офісі.
Аксесуари ERGOBOX влаштовують порядок всередині меблів та збільшують корисний об’єм шафи в рази!

Вся продукція ERGOBOX розроблена з урахування особливостей конструювання меблів та використання різних систем висування і різних матеріалів для виготовлення меблевих ящиків.

Аксесуари ERGOBOX підійдуть в будь-який Ваш ящик!

Ми зробили акцент на екологічних характеристиках продукту, тому використовуємо виключно натуральні та екологічно часті сировину та матеріали. Всі продукти ERGOBOX виготовляються з масиву деревини та покриваються сумішшю натуральних олій та бджолиного воску.

Каталог продукції ERGOBOX налічує більше 150 найменувань, в залежності від призначення та розміру продукту. Для кухонних меблів ми пропонуємо лотки для столового приладдя, лотки для ложок, виделок і ножів, організатори для тарілок, каструль, сковорідок, кришок, пляшок, спеціальні аксесуари для зберігання харчових запасів та сипучих продуктів, хлібниці та просто дерев’яні коробки різного розміру.

Найбільш популярні позиції товарів ми виготовляємо на склад, решту — під замовлення.

Враховуючі виробничі можливості, ми можемо виготовити організатори по спеціальному замовленню, з урахуванням потреб замовника.

Лотки для столового приладдя Організатори для посуду та продуктів Наповнення кухонних висувних ящиків

Колектив компанії ERGOBOX щиро бажає Вам приємного користування фірмовими аксесуарами та висловлює свою вдячність, що Ви вибрали саме нас для організації порядку всередині Ваших меблів!

Продукція ERGOBOX – це український продукт!