Питання та відповіді

НІ ХАОСУ В РЕЧАХ - УСЬОМУ СВОЄ МІСЦЕ!

У цій рубриці ми зібрали найбільш поширені питання і відповіли на них

Чому органайзери ERGOBOX виготовляються саме з дерева?

Деревина - натуральний матеріал, який чудово піддається обробці. Ясен - тверда, надійна та довговічна порода, використання якої забезпечує високі споживчі характеристики нашої продукції.

 

Виготовляючи органайзери ERGOBOX з деревини, ми пропонуємо замовникам екологічно чисту  продукцію, яка дозволяє гарантувати безпечне розміщення столових приборів, харчових запасів, хлібу, дитячого столового приладдя, тощо.

 

Вироби з дерева завжди гарно виглядають та приємні на дотик. Натуральний колір деревини ясена – це від самої природи, решта 11 кольорів – на Ваш смак.

 

Чи бояться органайзери ERGOBOX води на кухні?

Беззаперечно, органайзери ERGOBOX призначені для зберігання, а не сушки столового приладдя та інших кухонних предметів.

 

Проте, варто наголосити, що всі органайзери ERGOBOX ретельно обробляються сумішшю рослинних олій та бджолиного воску. Тобто - пори деревини закриті, а на поверхні виробу утворюється невидима захисна плівка. Завдяки цьому посуд після миття в посудомийній машині можна одразу розміщувати в лотки чи органайзери. Вологе прибирання наших виробів - також дозволяється.

 

За роки практичної роботи у нас не було жодної рекламації чи претензії від користувачів виробів ERGOBOX пов’язаних із потраплянням води в лоток чи інший аксесуар. Тому можна впевнено стверджувати, що це абсолютно «штучне» питання!

 

Адже воду всередину меблів ніхто не ллє - навіть на кухні.

 

Який досвід роботи компанії ERGOBOX?

Компанія ERGOBOX була створена і почала серійний випуск продукції в березні 2016 року. За цей час ми встигли завоювати прихильність і довіру вітчизняних споживачів та вже почали опановувати нові закордонні ринки.

 

Зокрема – представництво компанії ERGOBOX успішно працює в Німеччині.

 

Який гарантійний термін на вироби ERGOBOX?

Компанія ERGOBOX – надає гарантію 18 місяців з дня продажу на всі вироби.

 

Гарантія діє за умови дотримання правил експлуатації, вказаних у пам’ятці, яка вкладається до упаковки кожного виробу.

 

Чого не можна робити з органайзерами ERGOBOX?

Під час експлуатації продукції компанії ERGOBOX забороняється:

 

- занурювати вироби у воду та мити їх у посудомийній машині (в тому числі - дошки для нарізання);

 

- підносити вироби до відкритого вогню або класти всередину штучно розігріті металеві предмети, які мають високу температуру;

 

- використовувати вироби просто неба (тобто піддавати дії шкідливих природних факторів – палюче сонце, опади, тощо…);

 

- під час прибирання слід уникати використання агресивних миючих засобів.

 

Чи можна самостійно зробити реставрацію чи ремонт органайзерів?

Так, це можливо.

 

Потрібно лише замовити одноразовий комплект матеріалів для обробки дерев’яної поверхні від ERGOBOX та власноруч виконати кілька простих дій для усунення подряпин чи інших дефектів.

 

За відсутності бажання робити це самостійно, можна, узгодивши з нашим консультантом, відправити органайзери на виробництво ERGOBOX – для професійної реставрації та усунення дефектів, які виникли в процесі експлуатації.

 

Як правильно зняти розмір меблевого ящика?

В «Технічному каталозі продукції ERGOBOX» (можна завантажити у форматі PDF), на стор. 53 розміщена докладна інструкція стосовно вимірювання розмірів меблевих ящиків.

 

Коротко зазначимо, що Вам необхідно виміряти ширину та довжину ящика чи шухляди (притискаючи рулетку до дна), а також вказати тип ящика (виробник, назва системи).

 

Як правильно підібрати органайзер під розмір свого ящика?

Лотки для столового приладдя мають розміри, які відповідають стандартам кухонних ящиків за шириною, з довжиною висувної системи від 450 мм до 650 мм – це типові та найбільш поширені рішення, які внесені в «Каталог продукції ERGOBOX».

 

Якщо йдеться про органайзери інших типів і самостійно зробити правильний вибір важко, то наш консультант завжди буде радий Вам допомогти.

 

Звертайтесь!

 

Чи можливо замовити органайзер по індивідуальним розмірам?

Так, це можливо.

 

Малюйте свій органайзер. Зв’яжіться з нашим консультантом – і ми зробимо все можливе, щоб виконати Ваше замовлення у найкоротші терміни.

 

Як довго очікувати замовлення?

Майже всі серійні вироби (які мають артикул і додані до «Технічного каталогу продукції ERGOBOX») є в наявності в натуральному кольорі.  Такі вироби чекають лише підрізки за необхідними розмірами та фінішної обробки, після чого запаковуються і відправляються замовнику.

 

Якщо потрібна продукція відсутня на складі і буде виготовлятися від самого початку, то виробництво (з урахуванням всіх технологічних вимог і процесів) триватиме близько 2-х календарних тижнів.

 

Такі ж терміни передбачені і для виконання індивідуальних замовлень.

 

 

 

Деревина - це цілком природна складова життєвого простору людини.

 

Екологічні та практичні вироби від ERGOBOX не лише допомагають зберігати порядок у речах, але й забезпечують емоційне і естетичне задоволення.

Питання та відповіді

Відгуки наших користувачів

Написати нам або замовити зворотний дзвінок

Обов'язкові поля

Обов'язкові поля

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

Порядок на кухні в стилі ERGOBOX

Київська область

с. Петропавлівська Борщагівка

вул. Петропавлівська, 6

ТЦ «4ROOM»

© 2021 All rights reserved. ERGOBOX.

Повний каталог продукції у форматі PDF.
Повний каталог продукції у форматі PDF.
Повний каталог продукції у форматі PDF.

^