НІ ХАОСУ В РЕЧАХ - УСЬОМУ СВОЄ МІСЦЕ!

наше Виробництво

Вся продукція ERGOBOX поділяється на 8 серій. Такий підхід дозволяє врахувати усі можливі особливості конструювання меблів, і водночас забезпечити високі споживчі характеристики виробів та максимально задовольнити потреби тих, хто користується нашими органайзерами.

 

Основною серією є «Лотки класичні». Це дійсно класика жанру і  «життєво необхідний» продукт на будь-якій кухні.

 

Якою б не була кухня (традиційна чи модернова, велика чи мала, дорога чи бюджетна) - висувний ящик для столового приладдя завжди передбачений у гарнітурі. А класичний лоток ERGOBOX – найпростіше рішення для створення порядку в таких ящиках.

 

Альтернативою для лотків Класичних є серії «Лотків роздільних» та «Лотків розсувних». Це гарна пропозиція для тих, хто прагне самостійно сформувати унікальний набір органайзерів, враховуючи особливості конструкції ящиків чи власні потреби.

 

«Аксесуари для високих ящиків» - це великий вибір органайзерів для розміщення будь-яких габаритних кухонних атрибутів: каструль та сковорідок чи кришок до них,  тарілок, дошок для нарізання, пляшок із вином чи ємностей з олією та оцтом, харчових запасів у банках і пакетах, дрібної побутової техніки, тощо.

 

Чудово виглядають та надзвичайно зручні у користуванні «Дерев’яні ящики» від ERGOBOX. Це професійна серія, яка відповідає всім сучасним стандартам з ергономіки та екологічності, та здатна задовольнити навіть найвибагливіших  споживачів.

 

Дерев’яні ящики гармонійно виглядатимуть у шафі чи гардеробній кімнаті, додаючи відчуття затишку і стилю. Така продукція від ERGOBOX сумісна з усіма системами прихованого монтажу.

 

Процес виробництва дерев’яних виробів доволі складний, оскільки йдеться про «живий» матеріал, який вимагає чіткого дотримання технології виробництва, особливих умов та порядку виконання робіт.

 

Основні операції виконуються вручну, адже навіть сучасне обладнання не здатне   повноцінно замінити працю досвідчених кваліфікованих теслярів.

 

Використання спеціальної суміші натуральних рослинних олій та бджолиного воску під час фінішної обробки продукції ERGOBOX ефективно захищає деревину від впливу зовнішніх факторів.

 

Вологе прибирання органайзерів або розміщення в них столового приладдя після посудомийної машини – цілком припустимі, оскільки деревина захищена. При цьому зберігаються всі екологічні характеристики.

 

Вироби ERGOBOX - безпечні для здоров’я людини!

 

Таким чином, саме продукція ERGOBOX –  найкращий вибір для тих, хто прагне довершеності і порядку!

 

Беззаперечно, найбільш затребуваним продуктом нашої компанії є різноманітні органайзери для кухні. Адже стильні та зручні лотки для столового приладдя стануть у нагоді буквально в кожній оселі. Проте дедалі більшої популярності набувають й інші вироби, які дозволяють раціонально та ефективно вирішити проблему впорядкування будь-яких речей – прикрас і косметики, одягу і аксесуарів, дрібної побутової техніки та інструментів.

 

 

Розробляючи органайзери, ми враховували всі важливі нюанси. Вироби ERGOBOX повною мірою відповідають стандартам, що використовуються в сучасних та класичних меблях.

 

Бездоганна якість виконання дозволяє гарантувати найвищі експлуатаційні характеристики наших органайзерів, незалежно від того, де вони використовуються - на кухні, в шухлядах робочого столу перукаря чи візажиста, в шафі чи у гардеробній кімнаті.

 

Оригінальний зовнішній вигляд, зручність у користуванні, екологічність та надійність, широкі можливості щодо виконання індивідуальних заказів чи вирішення специфічних завдань – все це забезпечує сталий попит на продукцію ERGOBOX.

 

 

Втім, навіть не зважаючи на численні переваги наших товарів, ми не зупиняємось, а намагаємось невпинно рухатися вперед. Адже довершеність - не має меж.

 

ERGOBOX постійно вдосконалюється та розширює асортимент, йдучи на зустріч побажанням замовників, щодо забезпечення оптимального розподілу простору всередині меблів.

 

Наша мета – не просто задовольнити потреби споживачів, які цінують порядок у побуті, але й прикрасити кожну оселю, подарувати клієнтам позитивні емоції і естетичне задоволення, та зробити Ваше життя більш затишним і комфортним.

 

 

 

Деревина - це цілком природна складова життєвого простору людини.

 

Екологічні та практичні вироби від ERGOBOX не лише допомагають зберігати порядок у речах, але й забезпечують емоційне і естетичне задоволення.

Питання та відповіді

Відгуки наших користувачів

Написати нам або замовити зворотний дзвінок

Обов'язкові поля

Обов'язкові поля

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

Порядок на кухні в стилі ERGOBOX

Київська область

с. Петропавлівська Борщагівка

вул. Петропавлівська, 6

ТЦ «4ROOM»

© 2021 All rights reserved. ERGOBOX.

«Аксесуари для високих ящиків» - це великий вибір органайзерів для розміщення будь-яких габаритних кухонних атрибутів: каструль та сковорідок чи кришок до них,  тарілок, дошок для нарізання, пляшок із вином чи ємностей з олією та оцтом, харчових запасів у банках і пакетах, дрібної побутової техніки, тощо.

Дерев’яні ящики

Повний каталог продукції у форматі PDF.
Повний каталог продукції у форматі PDF.
Повний каталог продукції у форматі PDF.

^